İletişim 0 (332) 352 42 45
info@konyastkplatformu.org.tr
Şemsi Tebrizi Mah. Şerafettin Cad. Hekimoglu İş Merkezi 10/209 Karatay / Konya

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Kuzey Irak’ta yuvalanan hain teröristlere karşı yürütülen Pençe Kartal-2 Harekâtı esnasında kontrol altına alınan bir mağarada naaşlarına ulaşılan şehitlerimize Cenâb-ı Allah’tan mağfiret diliyoruz. Alçak bebek katilleri bu kez yine vatan evlatlarını hedef almışlar, alıkoydukları silahsız insanları haince ve arkadan vurarak şehit etmişlerdir.

Tek derdi hukukun tesisi ve düzenin sağlanması olan güvenlik kuvvetlerimize karşı icra edilen saldırıların son bulmasını temenni ediyoruz. Biliyoruz ki dağdaki eli kanlı katillerle içerideki ve dışarıdaki destekçileri elbirliği içinde bu alçaklığı sergilediler. Milletçe üzüntü içindeyiz. Kahraman evlatlarımıza karşı dua görevimizi yerine getirirken, bu Haçlı ruhuna karşı da dimdik ayakta olduğumuzu haykırıyoruz.

Tüm dünya duysun, milletimiz müsterih olsun ki, bu katiller güruhu başarıya ulaşamayacaklardır. Yürütülen operasyonlarla tükenme noktasına getirilen ve ciddi kayıplar veren teröristlerin alçak emellerine ulaşma şanslarının olmadığını dünya âlem biliyor. Beklentimiz, herkes safını belli etsin; hain müptezellere ve savunucularına karşı tavrını ortaya koysun. Bu vesileyle Pençe Kartal-2 Harekâtı ve diğer operasyonlarda ebediyete intikal eden evlatlarımıza rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet dileriz. Dimdik ayaktayız ve topyekûn bu hainlere karşı durmaya devam edeceğiz.

Milletçe başımız sağ olsun.

Konya STK Üyeler Tüm Üyeler